DEXAN na Audiowebu

Zde je prostor pro zdravou kritiku, zveřejnění článků a textů, které by neměly zůstat bez povšimnutí. Forma zveřejnění musí být dokumentární nikoliv hanlivá.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2578
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

DEXAN na Audiowebu

Nový příspěvek od Federmann »

DEXAN na Audiowebu

Obrázek

Mistr Daněček se snaží svému Fan-Clubu představit převratné a levné zapojení vycházející se zapojení jiných konstruktérů, rádoby jejich vylepšením a odstraněním chyb, které si vesměs sám nepochopením funkce vymyslel, ve výsledku se jedná jen o snůšku zmatených kroků, které komentuje například takto:
"Dexan nasimulovaný z hnoje a 100kHz obdélník do 4R, ani památka po příčném proudu, šířka pásma 300kHz "

Je pozoruhodné jak zmanipulovaný Daněčkův Fan-Clubu může věřit simulacím, kde se výstupní napětí mění mnohem dříve, jak se mění proud tranzistory, které mají tuto změnu vyvolat.


Obrázek
Odpovědět