ZENIT v elektronike 2009

Zde je prostor pro zdravou kritiku, zveřejnění článků a textů, které by neměly zůstat bez povšimnutí. Forma zveřejnění musí být dokumentární nikoliv hanlivá.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2576
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

ZENIT v elektronike 2009

Nový příspěvek od Federmann »

ZENIT v elektronike 2009

Již jsme si zvykli na zrcadlo, že odráží mnohé dění kolem nás, je škoda, že se v něm vzrcadlilo více toho špatného, než dobrého. Tímto bych chtěl posunout pohled i k těm pozitivnějším věcem.

Včera dne 3. prosince 2009, stejně jak před rokem, se konalo v SPŠE Pieštany okresní kolu soutěže ZENIT v elektronike 2009. Na soutěži se představila řada mladých a velmi talentovaných kluků. Elektrotechnické obory sice svých příznivců stále více ztrácí, ale jak je vidět, najdou se stále mladí, kteří budou v této činnosti pokračovat.

Je třeba napsat i o této záslužné činnosti a další mladé lidi tak povzbudit a k této práci přilákat.
Odpovědět