Rasismus na slovenském fóru?

Zde je prostor pro zdravou kritiku, zveřejnění článků a textů, které by neměly zůstat bez povšimnutí. Forma zveřejnění musí být dokumentární nikoliv hanlivá.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2575
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

Rasismus na slovenském fóru?

Nový příspěvek od Federmann »

Rasismus na slovenském fóru?

Právě takto naservíroval Moderující Bastlíř EKKAR události na Svet Elektro, které sám navodil.
EKKAR_10.jpg
Něco málo jsem popsal v článku CHAT na Svetelektro, vzestup a pád , něco je popsáno v diskusi k CHAT na Svetelektro, vzestup a pád a pro další potřebu vyjasnění skutečností mám uloženou celou diskusi.
EKKAR_12.jpg
EKKAR píše:No, ukončili jsme to stručně - protože hlavní admin fóra smazal celé to výše linknuté vlákno bez slovíčka diskuse Prostě fraška...
Zde se můžete podívat na EKKARovy aktivity a jak to vznikalo, jak může vypadat výklad slov „bez slovíčka diskuse“ na tři strany! Apartheid? strana 1.

Regnol.jpg
Pro komentář EKKARova pojetí mi nezůstalo dostatek slušných slov ....??
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět