Nebuďte negramotní, aneb SPICE Compatibile programy

Federmann
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebuďte negramotní, aneb SPICE Compatibile programy

Nový příspěvek od Federmann »

S novým rokem na se na Slovanetu http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... start=1320 opět rozhořela neznalostní bouře kolem povolené ztráty na tranzistorech...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
vladzin
Nadějný Hi-Fi_sta

Re: Nebuďte negramotní!

Nový příspěvek od vladzin »

cece píše:pan Federmann

Ak ste Vy o tolko mudrejsi, vzdelanejsi a inteligentnejsi ako vsetci ostatni, nemali by ste sa pocinmi, ako je tento clanok, znizovat na ich uroven.
Preco venujete tolko casu pisaniu dlhych eseji o tom, aki su vsetci ostatni blbi a nevzdelani? Naco je to dobre? Je vzajomne urazanie medzi Vami a VIP z inych for jedine, o co Vam ide? Je to (snad) pod Vasu uroven, tak sa na to konecne vykaslite.

Ved zoberte jeden z tych precizne odmeranych a dokonalych projektov, na ktore sa ludia uz niekolko rokov pozeraju (volna citacia z Vasho clanku), zabudujte ho do krabice (aby nikto nemusel pochybovat, ci to bolo zapojene dobre alebo zle) a chodte vzniknuty spolahlivy pristroj s vynikajucimi parametrami predviest ludom. Celkom urcite dostanete moznost porovnat svoj vyrobok s konkurenciou a nad vsetky pochybnosti ukazat, o kolko lepsie hraju Vase zosilnovace v porovnani so sucasne uznavanym High-Endom alebo cimkolvek inym.
Nemyslím si, že se pan Federmann snižuje na nějakou vulgární úroveň, jestli jste to takto myslel. Spíše bych ocenil, že často pomůže radou i méně zkušeným konstruktérům. V elektronice se vyskytuje mnoho mýtů, které je vhodné vysvětlit a dát jim správné proporce. Například někteří lidé si myslí, že reprosoustavy musí být ze dřeva, Protože například housle jsou také dřevěné. To je ale nesmysl, co?
A tak je mnoho mýtů i co se týče výkonu a frekvenčního rozsahu a šumu a přeběhu a já nevím co ještě. Jen více takových Federmannů, kteří se sníží a nabídnou něco k přemýšlení. Ale kdo nechce něco přijmout, tak to nepřijme.
vanado
NNN

Nový příspěvek od vanado »

vladzin píše:A tak je mnoho mýtů i co se týče výkonu a frekvenčního rozsahu a šumu a přeběhu a já nevím co ještě. Jen více takových Federmannů, kteří se sníží a nabídnou něco k přemýšlení. Ale kdo nechce něco přijmout, tak to nepřijme.
Zapovedal som sa ze uz sem nic nenapisem, ale nakolko Vas tu je ako maku, respektive teda az dvaja, tak si neodpustim..., Vladzin to co si napisal nedokaze ani len Federmann. Ta smiesna alibisticka odpoved na diyaudio to len potvrdzuje.
vladzin
Nadějný Hi-Fi_sta

vanado píše:
vladzin píše:A tak je mnoho mýtů i co se týče výkonu a frekvenčního rozsahu a šumu a přeběhu a já nevím co ještě. Jen více takových Federmannů, kteří se sníží a nabídnou něco k přemýšlení. Ale kdo nechce něco přijmout, tak to nepřijme.
Zapovedal som sa ze uz sem nic nenapisem, ale nakolko Vas tu je ako maku, respektive teda az dvaja, tak si neodpustim..., Vladzin to co si napisal nedokaze ani len Federmann. Ta smiesna alibisticka odpoved na diyaudio to len potvrdzuje.
Nerozumím přesně smyslu vašeho komentáře "vanado". Můžete dát odkaz na to diyaudio, ať jsem v obraze?
vanado
NNN

vladzin píše:Nerozumím přesně smyslu vašeho komentáře "vanado". Můžete dát odkaz na to diyaudio, ať jsem v obraze?
Priaznivec black case to uz urobil: viewtopic.php?p=4716#p4716
vladzin
Nadějný Hi-Fi_sta

vanado píše:
vladzin píše:Nerozumím přesně smyslu vašeho komentáře "vanado". Můžete dát odkaz na to diyaudio, ať jsem v obraze?
Priaznivec black case to uz urobil: viewtopic.php?p=4716#p4716
A co kdybyste vanado rovnou napsal o co vám jde?
vanado
NNN

Vladzin, bol som uplne v tom ze Ti to nejako dojde. Ta myslienka je obsiahnuta v tvojej myslienke ktoru si napisal = "Ale kdo nechce něco přijmout, tak to nepřijme."
vladzin
Nadějný Hi-Fi_sta

vanado píše:Vladzin, bol som uplne v tom ze Ti to nejako dojde. Ta myslienka je obsiahnuta v tvojej myslienke ktoru si napisal = "Ale kdo nechce něco přijmout, tak to nepřijme."
Tak to mne opravdu nenapadlo. Když srovnám vývoj za poslední rok 2011, kdy jsem aktivní na tomto fóru tak vím, že vyšlo nespočet článků a reakcí, kdy se názorově Hi-Fi komunita posouvá směrem k názorům pana Federmanna a ne opačným směrem. Ty věčné dsikuse o frekvenčním rozsahu, dynamice a výkonu. Stále je zřetelnější, že pan Federmann má od počátku pravdu a správný směr uvažování. Navíc je odborně na takové výši, že mnozí bastlíři nejsou schopni skutečnou pointu vnitřního zapojení například HQQF pochopit, natož aby oponovali (včetně mne, ale poctivě si články studuji a postupně pronikám do detailů).
Odpovědět