Zastřel si svého soudce?

Justicie je bohyně představující spravedlnost, proto i tato část fóra je stejného zaměření, pokusme se zde společně vrátit Justicii původní podobu a poslání.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2575
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

Zastřel si svého soudce?

Nový příspěvek od Federmann »

Zastřel si svého soudce?
Otevřená diskuse o zkušenostech se zloději a soudci, choulostivé raději neveřejnou cestou. Rada jak se bránit soudci zapojenému do organizovaného zločinu je složitá, obzvláště, když jsou tam i státní zástupci.
Uživatelský avatar
8-bit
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. čer 2010 0:34:02
Bydliště: Bečva Valley
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastřel si svého soudce?

Nový příspěvek od 8-bit »

Kdysi jsem objevil myšlenku, která mi připadá naprosto dokonalá: Vsadit si na smrtku!
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007060801
vladzin
Nadějný Hi-Fi_sta
Příspěvky: 551
Registrován: pon 28. bře 2011 22:24:39

Re: Zastřel si svého soudce?

Nový příspěvek od vladzin »

8-bit píše:Kdysi jsem objevil myšlenku, která mi připadá naprosto dokonalá: Vsadit si na smrtku!
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007060801
Docela dobrý článek, jen ukázka:
Důvodem je to, že již je příliš mnoho lidí napojeno na cecky paternalistického molocha a sají a sají; všichni mají volební právo, a na výsledcích voleb je to vidět. Stačí se porozhlédnout po Evropě, stačí se podívat na volební výsledky u nás; v USA či v zemích Commonwealthu tomu není jinak – v žádné demokracii tomu není jinak.

Můj komentář:
To je právě současný problém, že obrovská masa lidí (50%), kteří by mohli něco změnit, vůbec nepřijdou k volbám.
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2575
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastřel si svého soudce?

Nový příspěvek od Federmann »

Pokud mají co jist, tak není co řešit, ale doby se pomalu mění, všechno taky nevydrží. K té demokracii, jako každý jiný režim, věc či zákonitost je charakterizována tím, jak to funguje, ne tím co o sobě prohlašuje. Když se naučím skývě tvrdého chleba říkat řízek, tak budu jíst řízek, ale stejně bude chutnat jako skýva tvrdého chleba.
vladzin
Nadějný Hi-Fi_sta
Příspěvky: 551
Registrován: pon 28. bře 2011 22:24:39

Re: Zastřel si svého soudce?

Nový příspěvek od vladzin »

Federmann píše:Pokud mají co jist, tak není co řešit, ale doby se pomalu mění, všechno taky nevydrží. K té demokracii, jako každý jiný režim, věc či zákonitost je charakterizována tím, jak to funguje, ne tím co o sobě prohlašuje. Když se naučím skývě tvrdého chleba říkat řízek, tak budu jíst řízek, ale stejně bude chutnat jako skýva tvrdého chleba.
Jo, ta myšlenka je hlubší než se na první pohled jeví.
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2575
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

Lidové povstání, sobota 3. března 2012

Nový příspěvek od Federmann »

Takový email mi přistál v poště:

Předmět:
"*Smrt na tyranu není zločin", z hlediska vyššího principu mravního*

Do zbraně!!! Lide český!!! Lidové povstání, sobota 3. března 2012. Na 3. března 2012 je neodvratně připraveno lidové povstání, ale nikoliv jen v Praze kam obyčejní lidé nemohou, protože mnohde nemají už ani peníze na cestu ani na nocleh, ale lidové povstání proběhne ve všech spádových městech všech okresů.

Naše vlastenecká povinnost nám velí, "Do zbraně!!!" To je jediná věc, které se bojí politická mafie, socialističtí kapitalisti a justiční mafie, která vytváří všemocné podmínky pro zadlužování a zotročování obyčejných lidí pomocí chapadel soukromých exekutorů a vymáhacích agentur a přivádí prostý dělný lid na pokraj existence. Cinkání a bezzubé stávky poškozují jen nás obyčejné lidi, my ztrácíme čas, my se nemůžeme věnovat vlastní práci, my se musíme za své dopravovat do Prahy. Proto již dozrál čas pozvednout proti tyranům zbraně nejsilnější! Hlas prostého dělného lidu!

Do zbraně!!! 3. 3. 2012, obsaďte policejní stanice, slušní policisté půjdou s námi, vojska se nebojte, jsou to naši synové a jsou placeni z našich dání. Žádné politické strany, žádné hnutí a mocenské skupiny, ale sám podvedený, ožebračený a zotročený lid český musí povstat. Novodobá šlechta nás vytrhla z područí SSSR, aby nás následně zaprodala ekonomickým okupantům z celého světa a uvrhla nás naopak do područí USA. Nenechme se ošálit, problém nejsou nezaměstnaní, problém nejsou důchodci, problém nejsou cikáni ani Ukrajinci a Vietnamci. Problém je nenasytnost našich mocipánů, novodobé šlechty, z našich daní jim platíme armádu, na kterou oni budou spoléhat, že je ochrání před námi a oni budou dál bez ostychu každoročně navyšovat vlastní zisky a zneužívat svého monopolního postavení, jako je ČEZ, RWE, zdravotní pojišťovny, mobilní operátoři a všichni soukromí exekutoři kteří mají zaručený zisk vyplývající ze zákona. Zisk, který je daleko za hranicí lichvy, nad kterou politické strany drží ochranou ruku, neboť šedou ekonomikou se tyto nekřesťanské zisky, nalévají zpět do politických stran v období financování jejich volebních kampaní. Zisky, které jako finanční gestapo získávají na lidech ve finanční tísni, následně tyto lidi zcela vyloučí z běžného života a doženou k ekonomickým sebevraždám mnohdy celých rodin. V Česku je již na sedm set tisíc rodin s dokladem o hmotné nouzi. Rodin, které si po dotahování opasku pomalu začínají utahovat smyčku kolem krku.

PROČ??? Sedm set tisíc rodin, to už je tak velká armáda, kterou již nelze umlčet a která už nemá co ztratit jen získat! Do zbraně!!! Lide český !!! Naše zbraň je sjednocený hlas nespokojené a zotročené většiny obyčejného dělného lidu, Naše beznaděj je naše síla.Nenechejme se do nekonečna zastrašovat a utiskovat všemocnou menšinou bohatýrů politické a justiční mafie. Pravdu nelze umlčet! Do zbraně!!! Lide český!!! Souhlasíš? Povstaň 3.března 2012, a přepošli všem. Souhlasíš a nepovstaneš? Tak alespoň přepošli všem. Nesouhlasíš? Tak si nestěžuj! Nesouhlasíš? Tak jsi asi jeden z těch, proti komu povstaneme.

Pokud se Vám tento email někdy vrátí po čase odkudkoliv, znamená to, že lid je již připraven a odhodlán povstat v sobotu 3. března 2012. Naše vláda nám musí především sloužit a ne jen kralovat a musí nést zodpovědnost.

V.A.M. 16-11-2011 Abych se nemusel před svými dětmi stydět.
Odpovědět