Citlivost zesilovače

Zde je prostor pro zdravou kritiku, zveřejnění článků a textů, které by neměly zůstat bez povšimnutí. Forma zveřejnění musí být dokumentární nikoliv hanlivá.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2575
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

Citlivost zesilovače

Nový příspěvek od Federmann »

Citlivost zesilovače.

Citlivost zosilnovaca_1.jpg


Jednoduchá otázka, na kterou má být jednoduchá odpověď. Jak je již na některých webech zaměřených na audiotechniku zvykem, odpověď je většinou na něco zcela jiného, než byla původní otázka.

Takové chování mne vedlo k napsání článku Troll na českém a slovenském internetu

Citlivost zosilnovaca_2.jpg


Audioweb je takového jednání příkladem. Nejde snad ani o samotný web, ale spíše o jeho konkrétní účastníky, kteří se domnívají, že vše co nevyšlo z jejich dílny, musí být špatně a namísto rady napadají vše ostatní.

Citlivost zosilnovaca_3.jpg


Přičemž ve většině případů jsou jejich vlastní výrobky pouhými plagiáty. Důvodem napadení jakéhokoliv řešení je nezřídka jejich ješitnost, nadřazenost a v neposlední míře i nepochopení původní myšlenky, nechci říci neznalost jistých principů a souvislostí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nika
Trvalý BAN
Příspěvky: 7
Registrován: sob 07. lis 2009 17:47:37

Re: Citlivost zesilovače

Nový příspěvek od Nika »

To je vlákno řešící citlivost zesilovače nebo zase nějaké lkaní?
Odpovědět