zesilovač pro SW (220Volt)

Byla zřízena pouze jako poradna a není určena pro vedení jakýchkoliv diskuzí. Prosím položte srozumitelnou otázku, na kterou vám bude zodpovězeno.
Pokud pro vás nebude odpověď dostatečná, položte doplňující otázku, nebo využijte možnost diskusního fóra, kde se může vyjádřit každý.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
birdman
Nezúčastněný
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23. kvě 2010 8:17:05

zesilovač pro SW (220Volt)

Nový příspěvek od birdman »

Dobrý den
potřeboval bych poradit s jednou pro mě problematickou věcí. Koupil jsem si z druhé ruky postavený aktivní subwoofer Sony pro domácí využití. Měl být plně funkční, ale jak už to bývá když jsem ho rozbalil, zjistil jsem, že opak je pravdou. Modul zesilovače vypadá, že pochází z nějaké povodně a pravděpodobně tím je i narušený (zesilovač jen pulsuje). Je osazený zesilovačem Magnat, který pochází také z wooferu, nicméně asi je po něm. Je mi jasné, že s opravou toho stávajícího kusu by to bylo nesmyslné a tak sháním po internetu vhodnou alternativu. Požaduji mono zesilovač alespoň 150WAtt v trošku slušné kvalitě. Zdroj jde z AVR Yamaha už modulovaný z výstupu pro SW. Pokud byste mi dokázal poradit, kde takový zesilovač koupit, byl bych Vám vděčný.... Děkuji
Odpovědět