Tranzistorový zvuk a Wkipedie

Část fóra věnovaná pouze problematice související s Tranzistorovým zvukem, poznatky elektrotechniků, hudebníků i samotných posluchačů, kteří mají co zajímavého k problematice říci.
Pravidla fóra
Patero:

1. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace, web má vyšší míru zabezpečení a registraci musíš potvrdit. O dění na webu budeš dle vlastního nastavení průběžně informován na uvedený e-mail.
2. Nepoužívej více účtů. Při jakýchkoliv problémech se svým účtem se obrať e-mailem na administrátora fóra.
3. Nezakládej stejná témata, která již někdo založil.
4. Neodváděj diskuzi od tématu, piš pouze příspěvky, které chceš sdělit všem, pro ostatní příspěvky a komunikaci využij SZ (soukromé zprávy) ICQ či jiný neveřejný komunikační kanál.
5. Dodržuj pravidla Net-etikety. POMNI: co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň ty jiným, kde začínají práva druhých, tvé práva končí.BANER na váš web, následující text stačí jen překopírovat a vložit:
<a href=" http://www.federmann.cz"><img src=" http://www.federmann.cz/images/stories/image437.gif" width="60" height="54" alt=" federmann.cz-Analog Audio"></a>
Uživatelský avatar
Federmann
Administrátor
Příspěvky: 2575
Registrován: pát 15. kvě 2009 11:16:10
Kontaktovat uživatele:

Tranzistorový zvuk a Wkipedie

Nový příspěvek od Federmann »

Česká Wikipedie

Na České Wikipedii jsem založil své první heslo Tranzistorový zvuk, odkaz je na místo, kde byla zřejmě jeho nejdokonalejší podoba.

Au_1.jpg
Nebyl velký zájem o popsání příčin Tranzistorového zvuku, naopak se nalezlo dostatek zcela anonymních devastátorů hesla, aby z hesla nakonec zůstalo nic-neříkající torzo. To vše mne vedlo k omezení mé činnosti na české Wikipedii. Sic byli devastátoři zcela anonymní, ale jejich rukopis je jasně čitelný a tvoří nejenom můj trvalý internetový doprovod.
Sendy_1.jpg


Hi-Fi svět

Poté jsem popsal Tranzistorový zvuk na svém webu. Téma bylo dále zkoumáno a doplňováno. Mnohé je dnes k nalezení v části HQQF a teorie. Nejzajímavější částí je snad Dynamická saturace, příčina Tranzistorového zvuku!.
vse2-16mA.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět