Zázračná GTX480

Federmann
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Zázračná GTX480

Nový příspěvek od Federmann »

Zázračná GTX480

Mohl bych napsat, že Nvidia ve výpočtech podvádí, ale zůstaňme jenom u hodnocení, že Nvidia má jiné měřítka, než AMD. Nelze tak srovnávat jakoukoliv hru při stejném nastavení obou konkurenčních karet, když se každá dopracuje zcela záměrně jiného výsledku. Jediným srovnatelným měřítkem zůstává jen cena a hrubá výpočetní síla.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Federmann
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Zázračná GTX480

Federmann píše:Zakládám vlákno o důvěryhodnosti testů. Ne že bych některým výrobcům nevěřil, ne že bych nevěřil těm co testují.

Otázka stojí tak, že dva velcí výrobci grafických čipů AMD a Nvidia, mají každý své pojetí tvorby obrazu, který je v konečné podobě odlišný.

Ptám se tedy, jak lze objektivně srovnat výkonnost té či oné architektury, či konkrétního čipu, když srovnávám dva odlišné obrazy.

Pokud kterákoliv ze společností omezí hloubku ostrosti, ba dokonce vytvoří jen 2D obraz namísto 3D, pak získá významný nárůst snímků a naopak.

Jakou váhu pak mají testy postavené pouze na důvěře v nastavení a počtu vytvořených snímků, když se výsledky vytvořených obrazů mohou diametrálně lišit a nikdo je neporovnává, kde je ta pomyslná hranice objektivity takových testů?
Dotaz na PCT - Důvěryhodnost testů
Federmann
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Chyby či záměr?

Nejde mi vložit příspěvek, proto se chci zeptat, zda je to nedokonalost systému, nebo dokonalost likvidace nepohodlných příspěvků?
PCTa.jpg
Omezení velikosti obrázků mne vedlo k tomuto příspěvku, bude zajímavé sledovat odpověď na PCT.

Obrázek
Obrázek
Federmann
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Proklamovaná dostupnost 60tis ks. Chtěl jsem koupit 100ks a takto to dopadlo.
GTX480.jpg
Odpovědět